Spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprasza na spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim, które odbędzie się 25 października (poniedziałek) o godz. 17:00.

Przemysław Kossakowski – dziennikarz, dokumentalista i podróżnik prowadzący nietuzinkowe programy w telewizji. Jest autorem książki pt. „Na granicy zmysłów”, w której opisuje to czego nie ujęła telewizyjna kamera.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Zobaczyć więcej” finansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.