Jesienne spotkanie z Katarzyną Janowicz-Timofiejew

19 października Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy gościła Panią Katarzynę Janowicz-Timofiejew- autorkę książek dla najmłodszych: „Kotek w autobusie”, „O Antolce, co zimy nie lubiła”, „Azorek”, „Niezwykła przygoda Skrzata Pirata” i in. W spotkaniu ph. „Śladami jesiennej muzy, czyli do czego inspiruje nas jesień” wzięły udział dzieci z Przedszkola Nr 1 w Łapach.
Podczas wizyty w bibliotece autorka opowiadała o „Myszce Modnisi” o jej przygodach i zachęcała przedszkolaków do zapoznania się z dalszą historią tytułowego zwierzątka. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem słuchali czytanych przez pisarkę fragmentów książek, opisujących przygody „małych bohaterów” w otoczeniu zmieniającej się przyrody.
Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.
Uczestnicy podziękowali gromkimi brawami za mile spędzone chwile z pisarką. Na koniec były wspólne zdjęcia i autografy.
Mamy nadzieję, że zadowoleni z tego spotkania będą chętnie uczestniczyć w podobnych wydarzeniach.