Spotkanie autorskie z Katarzyną Janowicz – Timofiejew w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej

W Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej miało miejsce spotkanie autorskie z Katarzyną Janowicz- Timofiejew. 28 września pisarka spotkała się z grupą przedszkolną oraz uczniami z klas I-III uczącymi się w pobliskiej Szkole Podstawowej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały czytanych fragmentów książek, zadawały pytania, opowiadały o swoich domowych zwierzątkach, wchodziły w ciekawą interakcję z pisarką. Mogły także pozyskać książeczki z autorskim autografem. Spotkanie było bardzo ciekawe pełne emocji podejmujące tematy ważne nie tylko dla najmłodszych. Jego zorganizowanie nie byłoby możliwe bez udziału Książnicy Podlaskiej. Filia Biblioteka w Płonce Kościelnej wzbogaciła też swój księgozbiór o książeczki  podarowane przez Panią Katarzynę Janowicz – Timofiejew.

Spotkanie z Panią Katarzyną Janowicz - Timofiejew
Książki autorki